MEDIA - najpotężniejsza współczesna BROŃ

MEDIA - najpotężniejsza współczesna BROŃ
ePub czas dodania: 2014:01:10 20:01 komentarzy 0
Media to najdoskonalsza współczesna broń - dlaczego? Bo społeczeństwo nawet nie zdaje sobie sprawy że zostało zaatakowane - i nawet się nie broni.

1) to broń masowego rażenia - oddziaływuje na całe społeczeństwo  

2) nie powoduje fizycznego uszkodzenia ofiary tylko pozwala kontrolować poddane jej działaniu społeczeństwo

3) ofiary najczęściej nie widzą w niej zagrożenia, nie postrzegają jej jako broni - i same chętnie przystawiają ją sobie go głowy.


Zapraszam do obejrzenia i rozpowszechniania:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=vReTmdYm_G0

 

 

 

 

 

 

licznik: 3291 + 1 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
W tym filmiku... 0|0
Pytanie CBOSU "Który z polityków zasługuje na miano polityka roku?"

Przepytano grupę 910 osób.

1:21 Rysunek.

63% nie wskazało żadnego polityka

w tym 35% wprost powiedział, że zaden polityk nie zasługuje na wyróżnienie

17% Komorowski

5% Kaczyński

2% Tusk, Sikorski, Gowin

1% Inni
2014-01-12 11:35
# @leoparda 0|0
Dodam dla jasności, że te dane były w każdym artykule jaki się przewinął przez media - w sensie nikt ich nie ukrywał.

Nie na tym polega kłamstwo i manipulacja, że je ktoś ukrywa - tylko na tym, że podaje się je jako szczegółowe dane sondażu w którym Polacy WYBRALI polityka roku (Komorowskiego).

Tymczasem są to szczegółowe dane sondażu, w którym  *Polacy NIE WYBRALI polityka roku*  - bo uznali, że żaden polityk na takie wyróżnienie NIE ZASŁUGUJE.

Prawdziwy wynik tej ankiety jest oczywisty jak się spojrzy na wyniki:
Który polityk zasługuje na miano polityka roku?
ŻADEN - tak uważa przeważająca większość ankietowanych.

A jaki wynik ankiety podano polskiemu społeczeństwu?
Że Polacy wybrali polityka roku i został nim Komorowski (po raz trzeci!!!)

Mam nadzieję, że różnica (a tym samym zwykłe kłamstwo) jest oczywista dla każdego.

Reszta jest w nagraniu. Pozdrawiam
2014-01-13 11:08
# @Freedom 0|0
Wiem, sprawdziłam, tak podawano. Tylko nagłówki były inne. A ja też zaliczam się do ludzi, którzy w wiodących portalach przede wszystkim czytają nagłówki. I jak widać ulegają wielkiej manipulacji. Dlatego dzięki Twojemu filmikowi dowiedziałam się jak jest naprawdę.
O tej wojnie należy głośno mówić i dziękuję, że przybliżyłeś ten temat.
2014-01-13 15:51
Postbolszewickie mass media jako środki masowego rażenia — ogłupiania 0|0
Poziom wykształcenia młodzieży dziennikarskiej jest coraz niższy. Kolejne reformy edukacji prowadzą do kształcenia matołków. Społeczeństwo ma być coraz głupsze i mniej wykształcone. Historia coraz bardziej zakłamana, a rzeczywistość zniekształcona.


Postbolszewickie mass media jako środki masowego rażenia — ogłupiania

Warto przeczytać felieton red. Jadwigi Chmielowskiej piszącej o powszechnie znanych bolączkch PRL-bis wytworzonych przez postsowiecką, kolonialną warstwę rządzącą. Czyli tę warstwę, która otrzymała władzę z krwawych rąk sowieckich agentów Informacji Wojskowej mordującej Polaków w PRL — tow. Jaruzelskiego i tow. Kiszczaka. Obaj są komunistycznych zbrodniarzami, lecz postbolszewia rządząca w PRL-bis chroni ich przed karą z ich zbrodnie przeciwko Polsce i Polakom.

Pisząc to, red. Chmielowska pisze o totalitarnych cechach ułomnej polskiej demokracji, w jakiej poglądy postsowieckich i komunistycznych pseudo elit otrzymują od państwa oraz ludzi trzymających władzę w różnych centrach politycznych i gospodrczych — olbrzymie środki finansowe...

Red. Chmielewska pisze także o postbolszewickiej machinie rządowej służącej do znacznego obniżenia poziomu wykształcenia dzieci i młodzieży w Polsce — co jest elementem strategii msowego ogłupiania Polaków njpierw w szkołach, później przez postsowiecką broń masowego rażenia, czyli (post)bolszewickie mass media...

Jaka jest w tym rola postsowieckich ludzi uważajcych się za "dziennikarzy", którzy powinni służyć prawdzie oraz informować społeczeństwo? Wiele mówiono o tej zdradzieckiej roli sowieckiej agentury z okresu PRL wśród polityków i dziennikarzy podczas "Konferencji PiS w 20. rocznicę obalenia rządu Jana Olszewskiego".

O "mediach jako współczesnym niebezpieczeństwie"* pisał w 1980 w USA roku Leopold Tyrmand, który uciekł do USA przed sowieckim komunizmem w PRL:

"Amerykańska prasa, dzięki absolutyzowaniu swojej pozycji, stała się oficjalnie niewyobrażalnym, totalitarnym elementem w demokratycznym wszechświecie Ameryki. Totalitarnym, gdyż nie zajmuje się jedynie informowaniem, choć twierdzi, że tak jest, ale atakuje całość życia i kształtuje je zgodnie ze swoim władczym liberalizmem".

Identycznie działały bolszewickie, komunistyczne mass media w sowieckiej kolonii zwanej PRL. I tak samo działają postkomunistyczne mass media w PRL-bis...

Andy-andy
2014-01-16 05:38
Wg moich ustaleń media przesiąknięte są korupcją polityczną. Nie tylko te oficjalne, ale także w dużej mierze także niezależne 0|0
Z przykrością muszę stwierdzić iż wg moich ustaleń, korupcja polityczna objęła dość dużo osób piastujacych ważne funkcje w państwie. Także tym podziemnym. Jedną z nich jest redaktor naczelny Ogólnopaństwowej Telewizji Neonowej; inną zaś sam Nadsenator - osoba wpływowa i powszechnie znana; z nim zaś związanych szereg osób zaufania publicznego; a także Pan Gienek - szef wszystkich szefów; oraz Pan Podporucznik - rzecznik połączonych sztabów 24-ro godzinnych. Do tego wszyscy Admini od 1 do 4, a także naczelni cenzorzy, łącznie z tym najbardziej obrzydliwym. A także najwazniejsi plagiatorzy, aferzysci i ekschibicjonisci w państwie. Że o szefach agentów nie wspomnę.

Zapraszam na mój blog: 1do10blogspot.com
2014-01-18 14:55
Korupcja czy raczej pełnia nazi-bolszewizmu na Neonie? 0|0
Jak zapowiada znana bolszewicko-spirytusowa menda z Neon-u:

"A chamy i oszczercy niedługo znikną. Sami odejdą albo Administracja im pomoże...
Zastanów się jeszcze raz dobrze :)"

SpiritoLibero 18.01.2014 23:07:51
* * * * *

http://p21.neon24.pl/post/104914,opuszczam-neon#comment_922254
2014-01-18 23:59