Regulamin

1. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność prawną
2. Treści poszczególnych artykułów i komentarzy prezentują poglądy swoich autorów i nie muszą odzwierciedlać punktu widzenia twórców serwisu.
3. Zarejestrowanie się w serwisie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w takim zakresie, w jakim zostały one podane. Równocześnie każdy użytkownik ma wgląd do swoich danych, oraz możliwość ich modyfikacji
4. Zabrania się:


a) poczynania jakichkolwiek działań, które mogłyby powodować destabilizację serwisu, utrudnienia w jego użytkowaniu, mogących narazić kogokolwiek na szkodę, albo naruszenie prywatności.
b) kreowania negatywnego wizerunku portalu, jego twórców, obsługę techniczną, moderatorów i innych osób współtworzących ten serwis
c) naruszenia, prawa (w tym autorskiego)
d) publikowania treści o charakterze obscenicznym, rażąco wulgarnych, oszczerczych, zawierających groźby, zagrażających czyjejś prywatności, lub w jakikolwiek sposób niezgodnych z prawem, obyczajowości i zasadami współżycia społecznego
e) publikowania treści o charakterze komercyjnym bez pisemnej zgody właścicieli portalu
f) umieszczania treści godzących w wartości narodowe, chrześcijańskie (jak i innych wyznań niechrześcijańskich), oraz autorytetów moralnych
g) publikowania postów częściej niż 10 razy dziennie, lub 30 tygodniowo. Ta zasada jednak nie obowiązuje użytkowników, którzy przenoszą swój dorobek na łamy niniejszego portalu.
h) Umieszczania postów o długości przekraczającej 32KB danych.
i) Wprowadzania innych użytkowników w błąd co do swojej tożsamości (ukrywanie jej jest dozwolone, zabronione jest celowe wprowadzanie w błąd)


5. Nakazuje się stosowanie się do zasad ortografii języka polskiego i poprawności gramatycznej.
6. Osoby, których treści prezentowane na łamach niniejszego serwisu zostaną uznane przez tutejszą społeczność (ponad połowa osób z powołanej komisji) za będące na rażąco niskim poziomie, lub pozbawione smaku, elementarnych zasad przyzwoitości, mogą zostać wyproszone, ich treści usunięte, a konta zablokowane.
7. Rażące naruszenie niniejszych zasad może pociągać za sobą trwałe, natychmiastowe i bez ostrzeżenia usunięcie z forum zarówno użytkownika, który złamał te zasady, jak i wszystkich postów przez niego napisanych, wraz z ewentualnym powiadomieniem o tym odpowiednich władz. Aby wspomóc te działania, są rejestrowane adresy IP użytkowników wysyłających posty.

8. Właściciel portalu zastrzega sobie:


a) możliwość zawieszenia lub likwidacji serwisu bez podania przyczyny
b) możliwość zmiany zasad/regulaminu w dowolnym momencie i bez podania przyczyny.

9. Mimo dokładania wszelkich starań w zapewnienie bezpieczeństwa strony, danych, zawartości, właściciel portalu nie odpowiada za ewentualne szkody powstałe w wyniku jego używania, lub ew. hackerskiego ataku. Pamiętaj - jesteś tu na własne ryzyko, a jeśli nie chcesz przystać na te warunki, to przecież nikt Ci nie każe tego używać...

---------------------------------------------

Jeszcze na koniec kilka słów komentarza do powyższych zasad, które tutaj obowiązują. Serwis ten jest przeznaczony dla osób wyznających wartości prawicowe i ma charakter narodowo-katolicki, więc zabrania się zamieszczania tutaj artykułów godzących w wartości zarówno narodowe, jak i katolickie. Pamiętaj - jesteś tutaj gościem, a nie klientem - za nic nie musisz płacić, nie podpisujesz żadnej umowy o świadczenie usług, korzystasz z mojej grzeczności, przychodzisz i wychodzisz stąd bez żadnych zobowiązań kiedy tylko chcesz. W zamian za to ja wymagam, aby nie umieszczać tutaj treści o których mowa wyżej. Nie musisz być Polakiem, nie musisz być katolikiem, nie musisz być nawet sympatykiem Kościoła Katolickiego... Wszystko będzie OK, o ile nie zaczniesz zamieszczać artykułów o treściach godzących w te wartości. Komentarze o treściach polemicznych z KRK na chwilę obecną nie są zabronione, ale w przypadku zmasowanych ataków może to zostać ograniczone. Na chwilę obecną przez "zmasowany atak" rozumiem atak ilościowy, a nie jakościowy.

Następna sprawa - ja, administrator serwisu jestem zarówno administratorem, właścicielem, moderatorem, blogerem, sprzątaczką, pracownikiem zatrudnionym w jednej firmie na całym etacie. Oprócz tego, że pracuję zawodowo, to czasem chodzę spać, czasem idę coś zjeść, czasem jestem w drodze do pracy/domu, czasem sam lubię coś napisać, komuś się odszczeknąć, komuś skoczyć do gardła, a czasem lubię się odprężyć, odpocząć i przez chwilę mieć to wszystko w nosie. Czasem potrzebuję trochę dłuższego odpoczynku, bo też przecież jestem człowiekiem. Więc proszę o wyrozumiałość, jak czasem nie odpowiem na jakiś problem natychmiast. Z góry dziękuję!