Gdybym był PREMIEREM - początek drogi do NORMALNOŚCI

Gdybym był PREMIEREM - początek drogi do NORMALNOŚCI
ePub czas dodania: 2014:02:17 09:02 komentarzy 0
Czas szukać tego co nas łączy - co wszyscy chcemy zmienić - a nie pozwalać się ciągle rozgrywać tematami zastępczymi, które mają nas podzielić!

Zapraszam na nową serie nagrań poświęconą poważnej rozmowie o Polsce - o normalnym społeczeństwie wolnych ludzi i zdrowym państwie.


UWAGA - wyjaśnienie - w poniższym nagraniu jeszcze nie zaproponowałem żadnego ustroju ani nic takiego - dopiero będę mówił o pomysłach na państwo w kolejnych odcinkach - natomiast ten odcinek dotyczy zupełnie czegoś innego! - mówię w nim o zjednoczeniu się wszystkich środowisk antysystemowych i ludzi chcących żyć uczciwie w normalnym kraju, wszystkich, którzy widzą absurdalność i patologię obecnego systemu polityczno-gospodarczego. Jeden wspólny front, a w praktyce jeden wspólny komitet wyborczy - to moim zdaniem jedyny sposób na pokonanie czy też wygranie z obecnym systemem wg tych patologicznych reguł jakie nam narzucono w obecnej ordynacji wyborczej.
A nawet jeśli społeczeństwo nie chce czekać do wyborów i chce protestować - to też trzeba wiedzieć po co się protestuje, czego konkretnie żądać - czyli musimy wiedzieć jakie mamy współne cele. Te najważniejsze i fundamentalne.


I to internetowe narzędzie, które proponuję w tym nagraniu - to ma być narzędzie do tego celu - do stworzenia wspólnego antysystemowego frontu - a nie do rządzenia krajem!  
O tym jak mógłoby wyglądać normalne państwo moim zdaniem - dopiero będę mówił w kolejnych nagraniach z serii "gdybym był premierem...".

Dziękuję - to wyjaśnienie musiałem zamieścić - ponieważ chyba gdzieś czegoś nie podkreśliłem wystarczająco mocno w nagraniu - i stąd mogło powstać potężne nieporozumienie, które dało o sobie znać w sporej części komentarzy pod nagraniem.


A teraz zapraszam już do oglądania i rozpowszechniania kolejnego nagrania z kanału PodziemnaTV:  

 
licznik: 1726 + 1 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze