KREDYTY i spirala ZADŁUŻENIA - niewolnictwo XXI wieku

KREDYTY i spirala ZADŁUŻENIA - niewolnictwo XXI wieku
ePub czas dodania: 2014:02:07 18:02 komentarzy 0
Kreacja pieniądza bezgotówkowego przez banki na potrzeby kredytowe - to istota współczesnego niewolnictwa ekonomicznego. Ten system to pułapka, sidła na niewolników, na całe społeczeństwa niewolników.

 W tym systemie pojedynczy człowiek nie ma żadnego wyboru - musi się zadłużać, żeby normalnie żyć - dlatego żeby coś zmienić trzeba zmienić cały ten patologiczny system, czyli przede wszystkim zakazać bankom (i komukolwiek innemu) kreacji pieniądza opartego na długu - co dzisiaj jest chorą normą, absurdalnym dogmatem, którego nie wolno kwestionować.Zapraszam do oglądania i rozpowszechniania:

 

 

 
 
 
 
 
 
 
licznik: 2802 + 1 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
Mapa wydatków Polski 0|0
W minucie 6:15 jest wzmianka o mapie polskich wydatków. Weszłam na nią i szok. Patrzę na super drogie misje naszych żołnierzy, a to podwojony koszt utrzymania Ministerstwa obrony i kropla w morzu ogólnych wydatków na wojsko. CBA też podobno takie drogie, a tańsze niż BOR. IPN taki sam prawie drogi jak BOR. Dowiaduję się, że prywatne uczelnie też dostają pieniądze, jedną czwartą tego co państwowe. KRUS i emerytury resortowe to prawie tyle samo pieniędzy itd. itd.

Bardzo to ciekawe. Chętnie bym posłuchała komentarza na temat celowości tych wydatków. Bo na przykład nie rozumiem dlaczego Państwowa Agencja Atomistyki dostaje dwa razy więcej pieniędzy niż Polska Akademia Nauk?

Zawsze z przyjemnością słucham tych audycji, bowiem dla mnie ekonomia to mój portfel i sklep :)))
2014-02-10 19:51
odsetek osób zadłużonych 0|0
Większość osób chyba jednak nie ma ani nie miało kredytu, ewentualnie jakieś tak zwane chwilówki na kilka tygodni które nie są wcale takie złe http://www.pozyczkowy.net/?p=26 (nie trzeba dzięki temu brać dłuższego kredytu) Jednak większość osób nawet chwilówek nie bierze, choć mogliby - mają zdolność kredytową.
2017-11-05 08:39