Media to najdoskonalsza broń masowego rażenia

Media to najdoskonalsza broń masowego rażenia
ePub czas dodania: 2013:03:20 09:31 komentarzy 0
Media to najdoskonalsza, współczesna broń masowego rażenia (oddziaływania), ponieważ podbijane społeczeństwo nawet nie zdaje sobie sprawy, że zostało zaatakowane. Nawet nie traktuje tej broni jako zagrożenia - dlatego jest wobec niej bezbronne i samo przystawia ją sobie do głowy 24h/dobę.
Rzeczy ważne i poważne dzieją się powoli, konsekwentnie, swoim tempem.

Aby ludzie ich nie zauważali – przykłada się im masowo do głów najdoskonalszą współczesną broń: mass media – która działa w ten sposób, że obezwładnia mózg i instynkt samozachowawczy u ludzi poprzez zajmowanie go 24h/dobę tzw. aktualnościami (newsami, wiadomościami z ostatniej chwili, itp.) – czyli rzeczami kompletnie bez znaczenia – tworzą dosłowny i ulepszony matrix.

Matrix is the world that has been pulled over your eyes to blind you from the truth.

Matrix – to obraz świata podsuwany nam przez media pod nos – aby przesłonić nam rzeczywistość.
(ukryć prawdę o świcie i prawdziwe intencje władzy)
 
 
Jak działa najdoskonalsza współczesna broń: media (tv, radio, prasa)?
 
 
MEDIA TO BROŃ – broń doskonała bo nie powoduje fizycznego uszkodzenia ofiary – tylko wpływa na jej umysł i świadomość obezwładniając ją do tego stopnia, że ofiara UWIERZY we wszystko co będzie jej prezentowane z wystarczającą konsekwencją.

Media to broń doskonała, bo ma globalny zasięg – w jeden tydzień można uszkodzić umysły prawie całego społeczeństwa, manipulując je w dowolny sposób.

Broń doskonała, bo podbijane społeczeństwo nawet nie traktuje jej jako zagrożenie (!!!) – tylko same z radością przystawia ją sobie do głowy.

Broń doskonała – bo zamiast zabijać - pozwala ludźmi dowolnie STEROWAĆ!

(i to w masowej skali)Przykłady:

Można ludzi ekonomicznie gwałcić zabierając im ponad połowę wartości ich pracy – a oni będą szczęśliwi, bo w tv się powie, że „to dla ich dobra i tak trzeba”.
Można wszystkim kazać płacić za możliwość „legalnej” pracy – a oni uwierzą, że to normalne, bo w tv się powie, że „wszędzie tak jest”
Można zakazać ludziom procować bez zapłacenia składek – a oni uwierzą, że to wramach „walki z bezrobociem i ochrony miejsce pracy” - bo tak się to przedstawi w tv.
Można odebrać ludziom dary natury: ziemię, powietrze i wodę – tak żeby musieli za to wszystko słono płacić – ale oni uwierzą, że jest wzrost gospodarczy i są bogatsi bo w telewizji reklamują smartfony za 1 zł i inne kolorowe gadżety, oczywiście wszystko „gratis”.
Można sprzedać ludziom dowolną rzecz w taki sposób – że oni uwierzą, że dostali coś gratis (!!!) - bo taką bzdurę się puści w reklamie!
Można mnożyć niewolące ludzi przepisy, nakazy i zakazy – ale w tv się powie, że to w ramach „poszerzania wolności obywatelskich” - i wszyscy niewolnicy w to uwierzą, że im przybyło wolności!
Można zrzec się części suwerenności i oddać własną niepodległość – ale ludziom się powie w tv, że „od teraz będziemy mogli współdecydować o naszym kraju” - i ludzie to z uśmiechem zaakceptują jako sukces!!!

Można wpędzić ludzi w ekonomiczną niewolę, zadłużyć ich po uszy na najbliższe 40 lat – a następnie w tv powiedzieć, że to wina „kryzysu” - i ludzie będą winić kryzys – a nie tych, którzy ich okradli i zniewolili !!!

Można ludzi bajerować i oszukiwać przez 4 lata – a potem się powie w mediach, że „nie ma alternatywy” - i znowu wybiorą tych samych nieudaczników.

MOŻNA ZWIĘKSZAĆ PODATKI - i mówić w tv, że to dla naszego dobra !!!

Można zabierać nam coraz więcej – i mówić w tv, że dzięki temu będzie nam coraz lepiej – a my w to uwierzymy!

Tak działa ta najdoskonalsza broń na świecie - czyli media – dzięki nim można bez jednego wystrzału zrobić z nami wszystko. Można dowolnie sterować całym społeczeństwem i dowolnie je oszukiwać, eksploatować i okradać.

 


Można nas strzyc jak owce, doić jak krowy, hodować jak króliki, tresować jak kundle, prowadzić na rzeź jak prosiaki – a my będziemy wierzyć, że jesteśmy wolnymi ludźmi i że mamy wolność i demokrację, i że „żyje się lepiej” – bo tak przecież mówią w tv...

 

Na tym polega współczesne ekonomiczne niewolnictwo i współczesna kolonizacjia. 

Tak wyglądają współczesne działania wojenne, współczesny podbój krajów i narodów.

Oczywiście jeśli te działania są z jakiegoś powodu niemożliwe (np. Irak) - to stosuje się w ostateczności tradycyjne wojska - jednocześnie utrzymując "cywilizowane społeczeństwa" w matrixie, gdzie przecież nie ma wojen - a wojska używa się nie do działań wojennych tylko do "misji pokojowych"...
licznik: 12334 + 3 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
  0|0
Słusznie, podzielam poglądy!
2013-03-21 22:14
  0|0
Dodam jeszcze:

Media to najgorsze ścierwo, jakie tylko można sobie wyobrazić i tak na prawdę to to jest naszym największym wrogiem. Nasza niedola będzie trwała tak długo, jak długo ludzie (ci uprawnieni do głosowania) będą tego używać.

- To media kreują wizję rzeczywistości na zasadzie (przecież nie jest tak źle).
- To media najpierw serwują nam przyjemną i wesołą rozrywkę, aby chwilę później zatruwać nas ideologią.
- To one wyznaczają granice przyzwoitości, dobrych obyczajów, obowiązujących trendów, one decydują co jest chwalebne, trendy i modne, a co jest obciachem. One decydują, co jest znaczące, a co się nie liczy i jest niegodne uwagi (tym samym wskazują palcem co warto wybierać, a na co nie warto tracić swojego głosu).
- To one sterują emocjami, manipulują ludźmi, wiedząc, że znakomita większość (która jest uprawniona do głosowania w demokratycznych wyborach) jest nieodporna na manipulacje i kieruje się bardziej tymi emocjami, niż rozsądkiem.

Wydaje mi się, że nasza walka powinna się skupiać przede wszystkim na tym tytułowym problemie.
2013-07-02 11:35
Media obywatelskie 0|0
Na szczęście mamy też internet a w nim coraz więcej bezpłatnych serwisów z poradami prawnymi http://www.prawoty.pl (uniezależniających od korporacyjnych prawników) jak i naprawdę niezależnych obywatelskich blogów jak nieprzymierzając Pański. Społeczeństwo jest tego i dzięki temu coraz bardziej świadome.
2018-01-06 21:57