Robią WAS w konia - do zwolenników HGW, PO oraz PiS

ePub czas dodania: 2013:10:23 13:40 komentarzy 0
PO robi w konia swoich zwolenników - a PiS robi w konia swoich zwolenników. Jak można wierzyć politykom bardziej niż własnym oczom?

To NIE MY, obywatele, jesteśmy sobie nawzajem wrogami - wszyscy jesteśmy tak samo oszukiwani przez polityków i media - i oni DZIELĄ nas na "elektoraty" celowo po to, żebyśmy byli skłóceni, słabi i zaślepieni ("dziel i rządź").

(odcinek trochę nieplanowany - ale chyba konieczny... proszę wybaczyć mi emocjonalny ton):

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=mgxnwZFXgcw

licznik: 2497 + 1 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
  0|0
Dobrą robotę robisz i nadajesz się do tego :)

Nie dość, że mówisz prawdę, to jeszcze tak, że będą w stanie zrozumieć to wyborcy Palikota :)

Dzięki!
2013-10-23 14:14
# @grzesiekZ 0|0
Dzięki Grzesiek,
teraz tyklo pytanie: jak do takich ludzi dotrzeć? Żeby w ogóle to obejrzeli?
2013-10-25 13:46
# @Freedom 0|0
Spokojnie, stary, wszystkich nie przyciągniesz, martw się o to, żeby się utrzymać - jak Ci się uda, to duży sukces. Oglądalność kilka tysięcy jak na jednego blogera, osoby, która jest "znikąd" to kosmiczny wynik! Więc jeszcze raz gratulacje! Jak to pozwala Ci się utrzymywać (kwestie materialne), to super, ale miej też plan awaryjny, bo czasem taka popularność to może być tylko jeden sezon, a pomysły z biegiem czasu mogą się skończyć, obecni mogą odczuć, że "już to słyszeli" itp. W każdym razie działaj dalej, rób co robisz, bo jak widać, to się sprawdza... Może kiedyś pogadamy nad jakąś współpracą - tylko wiedz o tym, że dalej bezwzględnie podtrzymuję stanowisko, że budowanie wirtualnego państwa, które będzie stawiało realne wymagania od jego członków, to nie jest dobrym pomysłem. Więc zachęcam, żeby koncentrować się na budowaniu jakiegoś medium, które kształtuje właśnie taki sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości - czyli innymi słowy, rób co robisz, a może pomyśli się nad tym, aby rozbudować narzędzia do tego typu działalności.
2013-10-26 13:33